قیمت خرید عمده با خرید تک، متفاوت است. جهت خرید عمده با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.
بازگشت

چگونه میتوانم محصولات بدون قیمت را خریداری کنم؟

چگونه میتوانم محصولات بدون قیمت را خریداری کنم؟

 

برای خرید محصولاتی که قیمت آن ثبت نشده است و به جای قیمت متن تماس بگیرید نوشته شده است، طبق راهنمای زیر عمل نمائید.

برای کسب اطلاع از قیمت محصول بایستی با پشتیبانی ویلیبو تماس حاصل فرمائید. در غیر اینصورت تا یک ساعت بعد از طی نمودن مراحل زیر و ثبت سفارش این نوع محصولات، قیمت کالا بر روی صورتحساب تنظیم خواهد شد.

برای سفارش این نوع محصولات ابتدا در ویلیبو عضو شوید، سپس وارد صفحه محصول شوید و آن را به سبد خرید خود اضافه نمائید. سپس مراحل خرید را ادامه دهید. در بخش نوع پرداخت، انتقال مستقیم بانکی را انتخاب نمائید و در نهایت سفارش خود را ثبت نهایی کنید. سفارش ثبت شده از طرف پشتیبانی فروش قیمت گذاری شده و سپس سفارش به وضعیت در انتظار پرداخت تغییر وضعیت داده می شود و برای شما پیامکی مبنی بر پرداخت صورتحساب ارسال خواهد شد.

بعد از دریافت پیامک وارد حساب خود شده و از بخش سفارش های من، پرداخت سفارش مورد نظر را انتخاب نمائید و مراحل خرید خود را با انتخاب پرداخت درگاه بانک ملی نهایی کنید.

همچنین می توانید با انتخاب پرداخت انتقال مستقیم بانکی (کارت به کارت)، صورتحساب خود را پرداخت نمائید.

در صورتی که با روند ثبت سفارش مشکلی داشتید با پشتیبانی تماس بگیرید.

پرسش های پرتکرار
راهنمای قدم به قدم ثبت یک محصول در ویلیبو
صفحه محصول در سایت ویلیبو از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این بخش‌ها اطلاعات مفیدی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. هنگام اضافه کردن هر محصول جدیدی به سایت باید اطلاعات متنی متناسب با آن کالا به صفحه محصول اضافه شود که شامل جدول مشخصات و معرفی اجمالی محصول می‌شود. (برای ادامه توضیحات تکمیلی را مشاهده فرمائید.)
چگونه می توانم در ویلیبو فروشگاه داشته باشم و محصولاتم را در آن به فروش بگذارم؟
ابتدا در سایت عضو شده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس در پایین صفحه بر روی دکمه آبی رنگ فروشنده شوید کلیک کنید تا فرم ثبت نام به عنوان فروشنده برای شما باز شود.
در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ما بوده است و ویلیبو در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
روش اول: وارد صفحه پیگیری سفارش شوید. در این صفحه با وارد کردن شماره سفارش یا شماره موبایل خود از آخرین وضعیت آگاه شوید.
روش دوم: وارد سایت ویلیبو شوید. ...
میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟
بله شما میتوانید سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.
می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟
بله، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکانپذیر است.
از طریق شماره تلفن پشتیبانی 22689175(021)  و یا شماره واتس اَپ 4590903(0992) میتوانید اقدام به ثبت سفارش خود نمائید.