قیمت خرید عمده با خرید تک، متفاوت است. جهت خرید عمده با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.
بازگشت

چگونه می توانم در ویلیبو فروشگاه داشته باشم و محصولاتم را در آن به فروش بگذارم؟

چگونه می توانم در ویلیبو فروشگاه داشته باشم و محصولاتم را در آن به فروش بگذارم؟

ابتدا در سایت عضو شده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس در پایین صفحه بر روی دکمه آبی رنگ فروشنده شوید کلیک کنید تا فرم ثبت نام به عنوان فروشنده برای شما باز شود. اطلاعات خود را با دقت تکمیل نمائید. دقت داشته باشید که در بخش آدرس فروشگاه، فقط یک کلمه لاتین بدون فاصله و کاراکتر انتخاب کنید.

پس از تکمیل فرم، بر روی دکمه عضویت کلیک کرده و در مرحله بعد برای فعالسازی حساب، کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد نمائید و سپس دکمه فعالسازی را کلیک نمائید. فروشگاه شما کمتر از یک دقیقه ایجاد شد.

اما پس از ثبت نام به صفحه تنظیمات مربوط به فروشگاه ارجاع داده می شوید (تصویر زیر) که بهتر است طبق روند نمایش داده شده اطلاعات مورد نظر را وارد نمائید. برای این کار بر روی دکمه بزن بریم! کلیک کنید تا مراحل ثبت اطلاعات درخواست شده برایتان نمایش داده شود.

 

 

 

در اولین مرحله از ثبت اطلاعات بایستی تعداد محصولات نمایش داده شده در هر صفحه از فروشگاه و همچنین اطلاعات آدرس خود را طبق تصویر زیر وارد نموده و دکمه ادامه را کلیک نمائید.

 

 

در مرحله بعد بایستی اطلاعات بانکی خود را طبق تصویر زیر به صورت کامل و دقیق وارد نمائید.

 

 

در نهایت با طی کردن دو مرحله بالا همانند تصویر زیر پیغام فروشگاه شما آماده است! را مشاهده خواهید کرد. با فشردن دکمه مشاهده پنل فروشگاه شما! به داشبورد فروشندگی خود هدایت می شوید. پس از انجام مراحل فوق منتظر باشید تا حساب فروشندگی شما فعال شود. پس از فعال شدن حساب می توانید طبق راهنما، محصولات خود را ثبت نمائید.

راهنمای قدم به قدم ثبت یک محصول در ویلیبو

در صورتی که در هر مرحله تمایل به ثبت اطلاعات ندارید، می توانید با فشردن دکمه از این مرحله بگذر ، به مرحله بعدی بروید.

شما می توانید اطلاعات مراحلی که ثبت ننموده اید را طبق راهنمای تنظیمات فروشگاه در داشبورد فروشندگی خود وارد نمائید.

 

 

 

 

پرسش های پرتکرار
راهنمای قدم به قدم ثبت یک محصول در ویلیبو
صفحه محصول در سایت ویلیبو از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این بخش‌ها اطلاعات مفیدی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. هنگام اضافه کردن هر محصول جدیدی به سایت باید اطلاعات متنی متناسب با آن کالا به صفحه محصول اضافه شود که شامل جدول مشخصات و معرفی اجمالی محصول می‌شود. (برای ادامه توضیحات تکمیلی را مشاهده فرمائید.)
چگونه می توانم در ویلیبو فروشگاه داشته باشم و محصولاتم را در آن به فروش بگذارم؟
ابتدا در سایت عضو شده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس در پایین صفحه بر روی دکمه آبی رنگ فروشنده شوید کلیک کنید تا فرم ثبت نام به عنوان فروشنده برای شما باز شود.
در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ما بوده است و ویلیبو در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
روش اول: وارد صفحه پیگیری سفارش شوید. در این صفحه با وارد کردن شماره سفارش یا شماره موبایل خود از آخرین وضعیت آگاه شوید.
روش دوم: وارد سایت ویلیبو شوید. ...
میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟
بله شما میتوانید سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.
می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟
بله، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکانپذیر است.
از طریق شماره تلفن پشتیبانی 22689175(021)  و یا شماره واتس اَپ 4590903(0992) میتوانید اقدام به ثبت سفارش خود نمائید.