فروشنده شوید

 

ثبت نام در ویلیبو به عنوان فروشنده کالا!

یکی از سیاست های ما در ویلیبو حذف واسطه ها در فروش کالاهاست. بنابراین اگر به عنوان یک تولید کننده، وارد کننده و یا تأمین کننده کالای صنعتی هستید و قیمت فروشتان، بدون واسطه است، به راحتی می توانید فروشگاه آنلاین خود را بدون پرداخت هزینه ای در بازار آنلاین کالای صنعتی کشور، ویلیبو ایجاد کنید. تعداد ثبت محصولات در این بازار نامحدود است و میزان کمیسیون فروش در آن 100% بر عهده فروشنده می باشد. (قوانین و مقررات فروشندگی)

 

راهنمای ثبت نام به عنوان فروشنده:

ابتدا در سایت عضو شده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس در پایین صفحه بر روی دکمه آبی رنگ فروشنده شوید کلیک کنید تا فرم ثبت نام به عنوان فروشنده برای شما باز شود. اطلاعات خود را با دقت تکمیل نمائید. دقت داشته باشید که در بخش آدرس فروشگاه، فقط یک کلمه لاتین بدون فاصله و کاراکتر انتخاب کنید.

پس از تکمیل فرم، بر روی دکمه فروشنده شوید کلیک کنید تا فروشگاه شما ثبت و به مرحله آماده سازی فروشگاه خود وارد شوید. فروشگاه شما کمتر از یک دقیقه ایجاد شد. طبق روند نمایش داده شده اطلاعات مورد نظر را وارد نمائید. برای این کار بر روی دکمه اغاز نصب سریع! کلیک کنید تا مراحل ثبت اطلاعات درخواست شده برایتان نمایش داده شود. در نهایت با طی کردن دو مرحله پیغام فروشگاه شما آماده است! را مشاهده خواهید کرد. با فشردن دکمه مشاهده پیشخوان فروشگاه شما! به داشبورد فروشندگی خود هدایت می شوید. پس از انجام مراحل فوق منتظر باشید تا حساب فروشندگی شما فعال شود. پس از فعال شدن حساب می توانید طبق راهنما، محصولات خود را ثبت نمائید.

برای ثبت محصولات و تنظیمات فروشگاه خود بخش های زیر را مطالعه فرمائید.

راهنمای فروشندگان      |      راهنمای قدم به قدم ثبت یک محصول در ویلیبو

توجه: تمامی محصولات ثبت شده از سوی فروشندگان به صورت رایگان در وب سایت ترب و ایمالز تبلیغ می شود.

1.ثبت و انتشار رایگان تعداد نامحدود محصول     2.میزان کمیسیون فروش کاملاً در اختیار فروشنده     3.نمایش محصولات بدون محدودیت زمانی