فروشنده شوید

 

ثبت نام در ویلیبو به عنوان فروشنده کالا!

یکی از سیاست های ما در ویلیبو حذف واسطه ها در فروش کالاهاست. بنابراین اگر به عنوان یک تولید کننده، وارد کننده و یا تأمین کننده کالای صنعتی هستید و قیمت فروشتان، بدون واسطه است، به راحتی می توانید فروشگاه آنلاین خود را بدون پرداخت هزینه ای در بازار آنلاین کالای صنعتی کشور، ویلیبو ایجاد کنید. تعداد ثبت محصولات در این بازار نامحدود است و میزان کمیسیون فروش در آن 100% بر عهده فروشنده می باشد. (قوانین و مقررات فروشندگی)

 

راهنمای ثبت نام به عنوان فروشنده:

ابتدا وارد صفحه ورود به حساب کاربری شده و از پایین صفحه گزینه ثبت نام در سایت را انتخاب کنید. در صفحه ثبت نام باید گزینه فروشنده هستم را انتخاب کرده و سپس اطلاعات خود را با دقت تکمیل نمائید. دقت داشته باشید که در بخش آدرس فروشگاه، فقط یک کلمه لاتین بدون فاصله و کاراکتر انتخاب کنید.

پس از تکمیل فرم، بر روی دکمه عضویت کلیک کرده و در مرحله بعد برای فعالسازی حساب، کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد نمائید و سپس دکمه فعالسازی را کلیک نمائید. فروشگاه شما کمتر از یک دقیقه ایجاد شد. اما پس از ثبت نام به صفحه تنظیمات مربوط به فروشگاه ارجاع داده می شوید که بهتر است طبق روند نمایش داده شده اطلاعات مورد نظر را وارد نمائید. برای این کار بر روی دکمه بزن بریم! کلیک کنید تا مراحل ثبت اطلاعات درخواست شده برایتان نمایش داده شود. در نهایت با طی کردن دو مرحله پیغام فروشگاه شما آماده است! را مشاهده خواهید کرد. با فشردن دکمه مشاهده پنل فروشگاه شما! به داشبور فروشندگی خود هدایت می شوید. پس از انجام مراحل فوق منتظر باشید تا حساب فروشندگی شما فعال شود. پس از فعال شدن حساب می توانید طبق راهنما، محصولات خود را ثبت نمائید.

برای ثبت محصولات و تنظیمات فروشگاه خود بخش های زیر را مطالعه فرمائید.

راهنمای فروشندگان      |      راهنمای قدم به قدم ثبت یک محصول در ویلیبو

توجه: تمامی محصولات ثبت شده از سوی فروشندگان به صورت رایگان در وب سایت ترب تبلیغ می شود.

1.ثبت و انتشار رایگان تعداد نامحدود محصول     2.میزان کمیسیون فروش کاملاً در اختیار فروشنده     3.نمایش محصولات بدون محدودیت زمانی