شیوه‌های پرداخت

 
1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (درگاه پرداخت بانک ملی)

همگی کاربران ویلیبو می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت بانک‌ ملی در سایت ویلیبو هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل پردازش، آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ویلیبو می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 
2- پرداخت از طریق موبایل بانک یا سایر برنامه‌های پرداخت بعد از ثبت سفارش

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway ویلیبو را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب، شماره کارت‌ و یا شماره شبا قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت ویلیبو به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و ویلیبو پیشنهاد می‌کند که از این روش (درگاه پرداخت اینترنتی) جهت پرداخت استفاده کنید.

نکته:

لطفاً هنگام استفاده از روش پرداخت کارت به کارت یا واریز بانکی، بعد از واریز وجه سفارش،‌ اطلاعات زیر را به شماره 3000123120 پیامک نمائید. در صورتی که اطلاعات ارسالی صحیح باشد، سفارش وارد مراحل پردازش، آماده سازی و ارسال می‏‌شود و نیازی به اطلاع رسانی تلفنی نمی باشد. (لطفاً اطلاعات ارسالی را یک بار با دقت بخوانید تا اشتباه تایپ نکرده باشید.)

همچنین میتوانید از طریق فرم صفحه تماس با ویلیبو ، با انتخاب موضوع ارسال شماره پیگیری پرداخت، اطلاعات فیش واریزی را ارسال نمائید.

1. شماره سفارش

2. مبلغ پرداختی

3. شماره پیگیری فیش واریزی

 

اطلاعات حساب بانکی ویلیبو:

حساب سیبا به شماره  0103153657004 نزد بانک ملی

به نام اسماعیل بهمنش

شماره کارت:  6037991461323341

شماره شبا:  IR98 0170 0000 0010 3153 6570 04

 

3- پرداخت در محل تحویل (فقط برای آدرس های شهر تهران)

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ویلیبو این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای حومه تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

نکته: پرداخت در محل در صفحه تسویه حساب در صورتی نمایش داده می شود که روش های ارسال توسط پیک یا باربری درون شهری ویژه شهر تهران انتخاب شود.

 – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که تحویل سفارش در تهران و شهرهای حومه توسط پیک صورت می گیرد و همگی ماموران پیک دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

لازم به ذکر است که پرداخت در محل برای مشتریان خارج از تهران و شهر های حومه انجام نخواهد شد و باید پرداخت خود را به صورت اینترنتی، کارت به کارت و یا واریز بانکی انجام دهند.

 – پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، ویلیبو امکان پرداخت نقدی در محل (صرفاً برای سفارش هایی که آدرس آنها، تهران و یا یکی از شهر های حومه باشد) را نیز فراهم آورده است.

 

 نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

خرید امن در ویلیبو

امروزه با وجود اینکه بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی از سیستم پرداخت امن در پرداخت استفاده می کنند، اما امنیت خرید هنوز در بسیاری از این فروشگاه‌ها مهیا نشده است. بازار آنلاین ویلیبو با توجه اینکه به صورت تخصصی با بسیاری از تولیدکنندگان، واردکنندگان و تأمین‌کنندگان کالای صنعتی فعالیت دارد و یکی از قوانین فروش برای فروشندگان را پرداخت صورتحساب فروش بلافاصله بعد از تحویل کالا به مشتری بنا نهاده، لذا تمامی پرداختی‌های شما مشتریان گرامی در ویلیبو تا زمان تحویل کالا نزد ما امانت و محفوظ می‌ماند و تیم پشتیبانی ویلیبو جهت تحویل گرفتن کالا با مشتریان در تماس خواهد بود.